«Французька весна». На Софійській площі показали масштабне світлове шоу(ВІДЕО)

Автор: Любава Лисичкіна
23:32 11.06.2021

11-12 червня на Софійській площі просто неба проходить 17-ий щорічний національний фестиваль «Французька весна в Україні».

«Французька весна». На Софійській площі показали масштабне світлове шоу(ВІДЕО)
Сьогодні і завтра на Софійській площі просто неба проходить 17-ий щорічний національний фестиваль «Французька весна в Україні»
 
У рамках  фестивалю кияни побачили  вуличну виставу «Я — мрія…». 
Монументальна світлова проєкція з використанням 3D-технологій  розкриває  тему свободи як загальнолюдської цінності на прикладі України. Музичний супровід до вистави створив гурт «ДахаБраха».
 
«Я — мрія…» була створена компанією «Spectaculaires, Les Allumeurs d’images». У 2015 році цю виставу уже показували в Києві з великим успіхом завдяки її гуманістичному змісту. Цього року глядачі побачать її в оновленому вигляді з музичним супроводом.

Крім того, уже традиційно київські глядачі матимуть змогу першими побачити новинки французького кіно завдяки програмі допрем’єрних показів як популярних, так і авторських стрічок різних жанрів. 

Завдяки «Французькій весні» у Києві створено урбаністичні картини від найкращих муралістів Франції. У 2021 році до них приєднається митець Nelio, який створить мурал на факультеті інформатики та обчислювальної техніки НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».

Детальна програма всіх заходів – за посиланням.

Великий Київ у Google News

підписатися