Фестиваль «Французька весна» на Софійській площі – програма, обмеження руху та відключення освітлення

Автор: Марія Супрун
10:40 07.06.2021

11-12 червня на Софійській площі просто неба відбудеться 17-ий щорічний національний фестиваль «Французька весна в Україні». Завдяки новому формату пленеру кияни зможуть відвідати культурні заходи, дотримуючись карантинних норм. Також долучитись до цих подій можна буде і онлайн.

Фестиваль «Французька весна» на Софійській площі – програма, обмеження руху та відключення освітлення

Зокрема, на гостей чекають вуличні вистави, концерти класичної музики, кінопокази, фотовиставки, зустрічі із митцями та інтелектуальні дебати. Також заплановано проведення монументальної світлової проекції «Я – мрія…», створеної із використанням 3D-технологій. Автором музикального супроводу став відомий український гурт «ДахаБраха».

Цього року у зв’язку з протиепідемічними обмеженнями вхід на виставу буде доступний безкоштовно, однак за попереднім записом в межах наявних місць:

Крім того, уже традиційно київські глядачі матимуть змогу першими побачити новинки французького кіно завдяки програмі допрем’єрних показів як популярних, так і авторських стрічок різних жанрів. 

Завдяки «Французькій весні» у Києві створено урбаністичні картини від найкращих муралістів Франції. У 2021 році до них приєднається митець Nelio, який створить мурал на факультеті інформатики та обчислювальної техніки НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».

Детальна програма всіх заходів – за посиланням.

У зв’язку із проведенням фестивалю 11-12 червня з 16:00 до 23:00 передбачено обмеження руху транспорту на Софійській площі, Малій Житомирській, Володимирській (від вулиці Ірининської до вулиці Великої Житомирської) та в Рильському провулку. Також буде внесено зміни в рух громадського пасажирського транспорту, який курсує цими вулицями, про що буде повідомлено додатково.

Окрім цього, КП «Київміськсвітло» доручено частково відключати зовнішнє освітлення з 7 до 12 червня із 20:00 до 23:00 на Софійській площі, вулицях Софіївській, Малій Житомирській, Володимирській (від вулиці Ірининської до вулиці Великої Житомирської) для проведення світлової проекції.

Нагадаємо, в Україні відбудеться онлайн-фестиваль європейського кіно EUFF 2021. Прем’єри світових кінофестивалів – безкоштовно для українських глядачів.

Великий Київ у Google News

підписатися