Фото дня. Як виглядає сховище радіоактивних відходів Чорнобиля

10:58 15.04.2020

У Чорнобильській зоні нарешті приборкали масштабну пожежу. Ніякої небезпеки для ядерних об’єктів зони відчуження дана пожежа не становила. Проте постраждала природа – загинули рослини і тварини.

Фото дня. Як виглядає сховище радіоактивних відходів Чорнобиля
оренда квартири Київ

Як повідомляється на сайті ДСНС, наразі відкритого вогню немає, місцями залишилися лише осередки тління, які гасять з повітря вертольоти, а там, де може під’їхати пожежна машина — люди.

Напередодні відбулося погіршення ситуації через шквальний вітер, внаслідок чого відбулося поширення вогню, яке було складно контролювати. Величезна робота була проведена рятувальниками, які в першу чергу захищали від вогню об’єкти критичної інфраструктури, не давали вогню просунутися в бік міста Прип’ять, Чорнобильської атомної електростанції і сховищ ядерних відходів. 

Ніякої небезпеки для ядерних об’єктів зони відчуження дана пожежа не становила. Ніхто не загинув. Не постраждали об’єкти інфраструктури. Рятувальниками недопущено перекидання вогню на військові склади боєприпасів, об’єкти «Укриття», «Вектор», розподільчу електростанцію ЧАЕС та сховище з радіоактивними відходами”, – йдеться в повідомленні.

Радіаційний фон не перевищує норму. У всіх рятувальників були дозиметри. На ті місця, які становили загрозу для життя і здоров’я вогнеборців, здійснювалися скиди води з вертольотів. 

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, пожежа у Чорнобилі почалась більше тижня тому. За цей час вогонь знищив тисячі гектарів дерев – тварини шукають їжу, від пожежі врятували двох білченят. Раніше пожежник зняв, як його команда проривалась на авто через вогонь, а  “Великий Київ” опублікував жахливі фото та відео пожежі в Чорнобильскій зоні, де знищені будинки, і кадри палаючого Чорнобиля з висоти пташиного польоту.

Також ми зібрали чорнобильські пожежі в цитатах та цифрах – найголовніше (відео).

Великий Київ у Google News

підписатися