Фото дня. Маршрутка

12:28 24.05

У Києві з учорашнього обіду наземний громадський транспорт нарешті почав працювати в звичайному режимі і на вулицях міста вперше за час карантину з’явилися маршрутки. “Великий Київ” навіть проїхався в одній з них – з Лівобережки до бульвару Перова та подивився чи дотримуються тут правил безпеки.

Фото дня. Маршрутка Фото: Великий Київ

Зазначимо, що перевезення наземним транспортом поновилися за умови, що в салоні перебуватимуть стільки пасажирів, скільки там передбачено місць для сидіння. Сьогодні вихідний, людей в маршрутці не більше 10, тому вільних місць – достатньо. Як буде у годину пік – побачимо вже завтра.

Крім того, водій, кондуктори, а також всі пасажири під час перебування в транспорті повинні бути в масках. В маршрутці водій з кондуктором були у масках, але без рукавичок. Пасажири теж у масках, але деякі кияни спустили їх на підборіддя. 

За можливості, біля дверей транспорту мають бути розміщені антисептики – тут їх не було.

Є ще один великий мінус. Київські маршрутки досі не обладнанні системою електронного квитка і оплату проїзду доводиться здійснювати готівкою, що є загрозою поширення коронавірусу. Влада обіцяє з часом позбутися маршрутних таксі та замінити їх комунальним транспортом, може тому не поспішає з впровадженням е-квитка у маршрутках. Але на даний момент хотілося б не наражати себе зайвий раз на небезпеку через використання готівки.

Водночас, кияни радіють відновленню роботи транспорту. Коментар читачки “Великого Києва” у Facebook:

загрузка...

Читайте також: Чи варто боятися їздити в метро після карантину

Нагадаємо, столичний метрополітен вже підготувався до курсування з 25 травня. Після відновлення роботи підземки пасажири зможуть користуватися виключно безконтактними засобами оплати.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...