“Щоби бити та давати по пиці агресору”: Фонд Порошенка і ГО “Справа Громад” переоснастили 24 пікапи для фронту

Автор: Марина Максенко
18:05 21.06

Перш ніж нові Mitsubishi L 200 передати на фронт, їх ретельно готують – “перевдягають” у камуфляж, міняють гуму для того, щоб машина не боялась жодної багнюки. А також дооснащують набором інструментів, тентом, бензопилкою, маскувальною сіткою та іншим необхідним на передовій спорядженням.

“Щоби бити та давати по пиці агресору”: Фонд Порошенка і ГО “Справа Громад” переоснастили 24 пікапи для фронту

Про це Порошенко написав у Twitter.

У ГО “Справа Громад” та Фонді Порошенка переконані: у війська більш ефективно передавати нову техніку, бо вона не відмовить у найвідповідальнішу мить і має значно більший ресурс.

“Найкраще – йде найкращим. Майже 16 млн гривень було витрачено на ці 24 неймовірні машини. Ще майже 4 млн було витрачено на дообладнання. І всього – це майже 20. В тому числі 10 – ваші гроші. 10 – мої з Мариною. І ми об’єдналися разом”, – пояснює Петро Порошенко.

Фонд Порошенка традиційно подвоює суму коштів, які збирають волонтери.

“Краща техніка йде найкращим воїнам для того, щоби бити, давати по пиці, знищувати і вбивати агресора, викидати геть з української землі. Це все – піар. Піар, який ми з вами робимо для того, щоб захистити Україну. Захистили Київ – захистимо Україну”, – зазначає Порошенко.

Фонд Порошенка тісно співпрацює з волонтерами ГО “Справа громад” і “Res_Publika. Брати по зброї”, які окремо зібрали десятки мільйонів гривень для підтримки захисників України.

Великий Київ у Google News

підписатися