Фокін не бачить війни між між Росією та Україною: Аваков назвав його “махровим ідіотом”

08:28 30.09.2020

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков назвав першого заступника глави делегації України в Тристоронній контактній групі Вітольда Фокіна “махровим ідіотом” та закликав “гнати на пенсію” після заяв останнього про відсутність доказів війни між Україною та Росією. 

Фокін не бачить війни між між Росією та Україною: Аваков назвав його “махровим ідіотом”

Про це Аваков написав на своїй сторінці у Facebook.

“Фокін, на війні, якої, як ви кажете, немає, загинули тисячі наших Солдатів і цивільних. Скажіть це сім’ям загиблих від російських градів під Савур-Могилою та Іловайськом!?.. Мерзотник”, – написав Аваков.

Він додав, що “їх там немає ” – це слова Путіна, а не представника України.

“Слова Фокіна протягом останніх тижнів завдають колосальної шкоди країні та приносять біль і гнів у серця українців. Махрового ідіота не можна ховати за старістю. Негайно гнати як мінімум знову на пенсію”, – додав Аваков.

Також на слова Фокіна вже відреагували в Офісі президента.

“Очевидно, що кожен, хто представляє державу, повинен завжди пам’ятати, що не можна плутати офіційне з особистим. Якщо є розходження в позиціях, а власне бачення, яким би воно не було, відрізняється від державного, потрібно обирати державне доти, доки представляєш державу. Не особисте, а саме державне бачення…Безумовно, заявам Вітольда Фокіна, які категорично розходяться з офіційними позиціями держави, вже надана належна оцінка. Перш за все – суспільством, яке заплатило велику ціну за свої ідеали. Цього не можна не розуміти”, – йдеться в повідомленні.

Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що перший заступник глави делегації України в ТКГ Вітольд Фокін має піти з Тристоронньої контактної групи.

“Моя особиста позиція – пан Фокін має піти з ТКГ”, – написав Єрмак.

Нагадаємо, раніше перший заступник глави української делегації в ТКГ з урегулювання ситуації на Донбасі Вітольд Фокін заявив, що поки не бачить доказів війни між Україною та Росією.

“Я не політик, і зробити якесь визначення… цього я не можу. Жодного підтвердження, що на Донбасі йде війна між Росією та Україною, поки що я не бачу”, – сказав Вітольд Фокін.

Крім того, він зазначив, що бойовиків на Донбасі Російська Федерація все ж підтримує.

Як повідомлялося, заступник голови української делегації на переговорах в Мінську, перший прем’єр-міністр України Вітольд Фокін заявив, що виступає за надання особливого статусу всій території Донбасу і за загальну амністію. Згодом Аваков та Єрмак відреагували на заяву Фокіна щодо амністії бойовиків.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...