Екстрена допомога для чотирилапих безхатьків стане цілодобовою

12:51 23.12.2020

Безпритульні тварини у столиці будуть цілодобово отримувати екстрену допомогу у одній із приватних клінік, а оплачувати послуги буде громадська організація.

Екстрена допомога для чотирилапих безхатьків стане цілодобовою

Як розповіли у КМДА, відповідну угоду украли Київська міська лікарня ветеринарної медицини разом із клінікою «4 лапи» та Київським товариством захисту тварин «Щасливий Берег».

Таким чином, щодня із 20:00 до 09:00, коли комунальні клініки закриті, безпритульних тварин на лікування прийматиме лікарня «4 лапи», що на вулиці Теодора Драйзера, 8.

Це приватна ветеринарна клініка, послуги якої оплачує громадська організація «Щасливий Берег». У разі, якщо після надання екстреної допомоги тварина потребуватиме подальшого лікування, то зранку ми перевеземо її до себе, отримавши у колег вичерпну інформацію про стан та проведені заходи. Звернутися у вечірній та нічний час до наших партнерів зможуть як опікуни тварин, так і небайдужі громадяни за потреби», –  каже директорка Київської міської лікарні ветмедицини Наталя Мазур.

За її словами, така угода діятиме до 31 грудня 2021 року, а якщо ініціатива виявиться ефективною, її продовжать.

Читайте також: Мерію просять виловити усіх безпритульних тварин, а домашніх – протестувати на COVID-19 разом з господарями

Нагадаємо, для столиці розробляють цільову програму, що має впровадити європейські стандарти поводження з тваринами та відповідну інфраструктуру для догляду за ними – будівництво нового Центру захисту тварин та офіційного кладовища.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...