Центр захисту тварин та офіційне кладовище. Які оновлення готує Київрада для вухастиків

11:51 22.12.2020

У Київраді розробляють цільову програму, що має на меті впровадити європейські стандарти поводження з тваринами та відповідну інфраструктуру для догляду за ними.

Центр захисту тварин та офіційне кладовище. Які оновлення готує Київрада для вухастиків

Про це повідомляється на офіційному веб-порталі Київської міської ради. 

Програмою передбачено будівництво нового Центру захисту тварин. Перший етап робіт вже розпочато.

Це має бути універсальний заклад, який вміщатиме в собі ветеринарну клініку із сучасним устаткуванням, притулок для котів та собак.

Окрім того, проєктом погоджено будівництво першого муніципального кладовища для домашніх тварин. Це, у свою чергу, сприятиме дотриманню встановлених санітарно-епідеміологічних вимог у місті.

Більш того, програма Київради передбачає продовження стерилізації бездомних котів та собак, підтримку опікунства над безпритульними тваринами.

Заплановано також створення публічного простору для власників тварин.  Мова йде про належну інфраструктуру для вигулу та тренувань собак, встановлення комплексів для прибирання за твариною “Собача вбиральня”.

На реалізацію проєкту у 2020-2022 роках потрібно 185, 7 млн грн, із яких кошти бюджету столиці – 183, 7 млн грн.

До слова, за час дії програми підтримки тварин протягом 2017-2019 років було стерилізовано більше 23 тисяч голів безпритульних собак та кішок. Майже 3000 тварин були виловлені, вакциновані, врятовані та прилаштовані до нових власників.

Проєкт рішення мають ухвалити депутати на одному з наступних засідань Київради.

Нагадаємо, наприкінці листопада на Контрактовій площі пройшла акція-перформанс на підтримку веганства “Куб правди”. Учасники заходу виступали проти експлуатації тварин та закликали людей відмовитися від товарів тваринного походження.

Читайте також: “Дружба не має породи”. Українські зірки знялись у соціальній рекламі про тварин

Великий Київ у Google News

підписатися