Мерію просять виловити усіх безпритульних тварин, а домашніх – протестувати на COVID-19 разом з господарями

18:38 06.11.2020

На сайті столичної мерії з’явилась незвична петиція, у якій владу міста просять організувати вилов в Києві всіх вуличних бродячих собак і кішок та помістити їх в спеціальні притулки… щоб вони не могли бути переносниками коронавирусу, а також протестувати на коронавірус всіх власників домашніх тварин і самих улюбленців.

Мерію просять виловити усіх безпритульних тварин, а домашніх – протестувати на COVID-19 разом з господарями

Про це йде мова у петиції №10312 на сайті мерії.

Автор звернення Микола Ісаєв, посилаючись на ВОЗ, каже, що домашні тварини теж хворіють короновірусом і можуть бути його переносниками від тварини до людини.

Як приклад він навів Данію, де уряд ухвалив рішення про знищення на звірофермах країни всіх норок через виявлення у них випадків зараження коронавірусом і передачі його від тварин людині.

Зараз у Україні, особливо в Києві, рекордна кількість заражень коронавірусом і померлих в день. І домашні тварини, особливо вуличні і бродячі собаки і кішки, в Києві можуть бути розповсюджувачами COVID-19 і заражати киян”, – говориться у петиції.

Тому автор звернення просить Київраду і КМДА:

  1. Забезпечити вилов в Києві всіх вуличних бродячих собак і кішок, щоб вони не могли бути переносниками коронавирусу, і помістити їх в спеціальні притулки;
  2. Забезпечити обов’язкове тестування на коронавірус в Києві всіх власників домашніх собак і кішок, а також самих цих домашніх тварин, з отриманням спеціального документа про таку перевірку і негативному результаті тестування.

Читайте  також: Корм для тварин в обмін на пластик. Скільки чотирилапих нагодував “Япомогабокс” за тиждень 

Нагадаємо, Сьогодні зоозахисники пікетували Верховну Раду із вимогами ухвалити закоропроєкти №2360 та №2351 про заборону хутрових ферм в Україні й зупинку щорічного вбивства мільйона тварин.

Як повідомлялось, знайдене у столичному парку цуценя виявилось хворим на сказ.

Великий Київ у Google News

підписатися