“Динамо” поступилося “Фенербахче” на старті Ліги Європи УЄФА

Автор: Марина Максенко
14:14 09.09.2022

Футболісти київського "Динамо" провели поєдинок першого туру групового етапу Ліги Європи УЄФА

Про це йдеться на сайті клубу.

“Біло-сині” на арені “Шюкрю Сараджоглу” у Стамбулі поступилися турецькому “Фенербахче” на останніх секундах матчу – 1:2.

На 35-й хвилині господарів вивів вперед Густаво Енріке, який головою пробив під поперечину воріт Георгія Бущана, після навісу Дієго Россі з кутового. Відновив паритет Віктор Циганков ударом в один дотик з-за меж штрафного майданчика, влучивши в правий нижній кут воріт на 64-й хвилині. У доданий арбітром час перемогу “Фенербахче” приніс гол Міші Бачуай (90+3).

У другому турі групової стадії Ліги Європи 15 жовтня “Динамо” у польському Кракові прийматиме АЕК, а “Фенербахче” у гостях зіграє з “Ренном” на “Роажон Парк”.