Дружина російського мільйонера і любителька позувати з гербом РФ стала обличчям номеру українського журналу

Автор: Любава Лисичкіна
00:09 27.04

Українська версія глянцевого журналу Marie Claire приголомшила читачів вибором моделі для digital-обкладинки. Адже серед безмежної кількості красунь з усього світу редакція обрала російську модель, відому своїм патріотизмом.

Дружина російського мільйонера і любителька позувати з гербом РФ стала обличчям номеру українського журналу

Як  повідомляє ТСН, мова йде про обкладинку за березень 2021 року.

На  обкладинці, яку оприлюднила редакціі українського журналу,    можна  побачити відому  російську модель, бізнесвумен і дружину мільйонера Алісу Лобанову.

І все б нічого, якби жінка не була справжньою патріоткою РФ і останні фото в її    Instagram не майоріли російським гербом. 

Раніше жінка неодноразово з’являлася в кліпах скандальних російських зірок, серед яких дві роботи Філіп Кіркорова “Ибица” і “Стеснение пропало”. Також вона була на обкладинках таких журналів як L’Officiel Baltic, “Регіони Росії”, АіФ City, “Великий спорт” і безлічі інших.  

Підписники журналу також сприйняли цю обкладинку негативно.  Вибір моделі і рішення випустити цю обкладинку дуже дивний, враховуючи нещодавні події, пов’язані з російськими військами які були сконцентровані на кордоні з Україною і багаторічну війну на Сході.  

Станом на 23:30 26 квітня в  Instagram Marie Claire світлин з Лобановою немає.

Нагадаємо, красуня-чиновниця з Київоблради порушує ПДР і хизується цим у соцмережі (ВІДЕО).

 

Великий Київ у Google News

підписатися