12 правок на 450 млн грн. «ЄС» у Київраді пропонує збільшити фінансування медгалузі у бюджеті-2021

12:33 22.12.2020

Фракція «Європейської солідарності» у Київраді не погоджується із нинішнім варіантом бюджету Києва-2021, передбаченого на медицину, тому подала 12 поправок, що передбачають збільшення фінансування на медгалузь на 450 мільйонів.

12 правок на 450 млн грн. «ЄС» у Київраді пропонує збільшити фінансування медгалузі у бюджеті-2021

Про це під час виступу на сьогоднішньому засіданні повідомила голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко.

Київрада планує ухвалювати бюджет столиці на наступний рік. До цього документу ми маємо як зауваження, так і пропозиції. Особливо в частині, яка стосується медичної сфери. Без цих змін до бюджету, а це 12 правок на збільшення фінансування медичної галузі на загальну суму в 450 млн. грн., ми вважаємо, бюджет не буде відповідати запиту киян на ефективне, своєчасне і сучасне медичне забезпечення», – сказала Марина Порошенко.

За її словами, фракція «Європейська Солідарність», вважає, що депутатам Київради треба підійти до розгляду бюджету міста на наступний рік виважено і професійно.

Щоб власним прикладом показати центральній владі, що під час пандемії ми повинні захищати здоров’я і життя наших громадян, а не закопувати бюджет в асфальт київських мостів і землю столичних парків», – додала Марина Порошенко.

Нагадаємо, сьогоднішнє позачергове засідання Київради, ініційоване фракцією «Європейська солідарність», почалося із затримкою на майже годину (ТРАНСЛЯЦІЯ). Головне питання, яке мають розглянути сьогодні, – направлення додатково понад 400 мільйонів гривень на забезпечення київських лікарень медикаментами, обладнанням та засобами захисту.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...