До завершення ремонту кілька днів. Що вже зроблено на вулиці Франка

13:25 13.07.2020

За кілька днів відкриють рух оновленою частиною однієї з історичних вулиць Києва – Івана Франка. Востаннє її ремонтували 30 років тому. Тут вже є нові тротуари та велосмуга.

До завершення ремонту кілька днів. Що вже зроблено на вулиці Франка
Світлодіодне освітлення

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції.

Поки триває літній сезон, ми продовжуємо ремонтувати інфраструктуру столиці. За кілька днів повністю відкриємо рух оновленою вулицею Івана Франка. Там вже вкладають верхній шар асфальту”, – сказав Кличко.

Вздовж вулиці відремонтували тротуари – з урахуванням потреб людей з вадами зору. Облаштували велосмугу та впорядковують зону для паркування авто, встановлюють нове LED-освітлення.

Як повідомлялося раніше, по вул. Липинського з’явилася велосмуга довжиною 400 м. Вона з’єднає велосмугу на вулиці Івана Франка з Велотреком.

 

Також багатьох киян цікавить, коли завершать капітальний ремонт Борщівського шляхопроводу. Про це також розповів мер столиці.

До кінця цього року Борщагівський шляхопровід буде повністю оновлений. Фахівцям доводиться, не зупиняючи руху транспорту, фактично зводити новий шляхопровід. Сьогодні там триває монтаж нових балок прогонових будов у напрямку Окружної дороги. Працюватимуть дорожники і над залізницею. Під час цих робіт рух коліями тимчасово призупинять”, – пояснив мер Києва.

Він нагадав, що в травні завершили капітальний ремонт першої черги шляхопроводу. А сьогодні роботи тривають на другій його частині – в бік Великої окружної. Відео, як оновлюється Борщагівський шляхопровід, можна переглянути тут.

Нагадаємо, у столиці ремонтують 14 мостів та шляхопроводів, а також два десятки вулиць. Зокрема, на арці Подільсько-Воскресенського мосту почали встановлювати ванти.

Великий Київ у Google News

підписатися