Перший ремонт за 55 років: як оновлюється Борщагівський шляхопровід

14:25 10.06.2020

До кінця цього року Борщагівський шляхопровід, який не бачив ремонту з 1965 року, буде повністю оновлений. На частині споруди у бік центру замінили вже 41 балку. Завершити роботи на частині шляхопроводу в бік Борщагівки і відновити там рух планують до початку вересня.

Перший ремонт за 55 років: як оновлюється Борщагівський шляхопровід

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції. Він також показав відео про те, як триває ремонт шляхопроводу.

Ми розуміємо, що ремонт ускладнює рух транспорту. Але треба врахувати те, що ми капітально оновлюємо об’єкт, який не бачив ремонту з 1965 року. Тобто 55 років! І робимо це, піклуючись про безпеку і комфорт киян. Більше того, об’єкт ремонтують, не перекриваючи повністю рух. Минулого року оновили лінію швидкісного трамвая. Для цього довелося майже повністю розібрати стару конструкцію споруди. Бо, як говорять фахівці, міст міг обвалитися”, – зазначив Кличко.

За його словами, на ділянці шляхопроводу під трамвайними коліями і на частині споруди у бік центру замінили 41 балку. На початку травня дорожники приступили до другого етапу ремонту Борщагівського шляхопроводу: рух у центр відкрили, у інший бік закрили – як об’їхати.

Сьогодні роботи тривають в бік Великої Окружної.

На цій частині об’єкту теж замінять балки, ремонтують також опори споруди. Завершити роботи на частині шляхопроводу в бік Борщагівки і відновити там рух ми плануємо до початку вересня. Роботи масштабні, і їх треба було робити невідкладно”, – підкреслив Кличко.

Нагадаємо, у столиці ремонтують 14 мостів та шляхопроводів, а також два десятки вулиць. Зокрема, на арці Подільсько-Воскресенського мосту почали встановлювати ванти.

Великий Київ у Google News

підписатися