До реєстру домашніх тварин потраплять не лише пси і коти – що відомо про нововведення

Автор: Оксана Тупальська
13:38 08.11.2023

Урядовці запускають Єдиний державний реєстр домашніх тварин. Першими до нього внесуть собак та котів.

До реєстру домашніх тварин потраплять не лише пси і коти – що відомо про нововведення
оренда квартири Київ

“Реєстр допоможе зібрати інформацію про домашніх улюбленців і використовувати її для пошуку загублених тварин, контролю вакцинації та стерилізації”, – повідомляють у Мінцифрі. 

Зазначається, що після обліку собак та котів до бази даних почнуть вносити і інших домашніх тварин. А ще – згодом власники домашніх улюбленців зможуть отримати паспорти на чотирилапих в Дії. 

Внесення інформації про тварин буде безкоштовним. Однак, якщо котик або собака загубляться у великому місті, їх будуть шукати також за даними в Реєстрі. 

“У системі буде функціонал для пошуку домашніх тварин: ви зможете повідомити про знайденого улюбленця або сповістити про втрату свого. Це значно зменшить кількість безпритульних тварин у країні”.

Спеціально від кореспондента “Великого Києва” виконайте простий тест, аби визначити, ким ви є – котолюбом чи песофаном. 

Для цього слід відповісти без роздумів на запитання:

Чи складно Вам щодня вставати перед роботою за графіком? 

  1. “Так, дуже важко” 
  2. “Ні, раз плюнути!”

Якщо відповідь 1. “Так, дуже важко” – ви чітко виражений котолюб.

Коли ж 2. “Ні, раз плюнути!” – вітаємо вас у клубі песофанів. 

Нагадаємо, кияни, що мають собак у гарній фізичній формі, здібних до перебування з великою кількістю людей та які легко піддаються тренуванням, мають змогу почати фахово служити людям, які постраждали в умовах воєнного часу. А напередодні переведення годинників на літній час, зірковий Кіт Степан показував, з ким проводить весну. 

Водночас, Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов розповів, що під час війни тримати психологічну рівновагу йому допомагає старий папуга, улюбленець родини. 

Але не всім щастить з тваринами – люди, які не надто розбираються в диких звірях, придбали цуценя, бо хотіли собаку. Однак коли той підріс, виявилось, що то не пес, а сірий вовк.

Великий Київ у Google News

підписатися