Придбали песика, а виявилось, що то вовк – як дика тварина втратила шанс на природні умови життя

Автор: Оксана Тупальська
12:47 06.11.2023

Люди, які не надто розбираються в диких тваринах, придбали цуценя, бо хотіли собаку. Однак коли звір підріс, виявилось, що то не пес, а вовк. Чотирилапого привезли до Центру порятунку диких тварин на Київщину аж з Полтавщини.

Придбали песика, а виявилось, що то вовк – як дика тварина втратила шанс на природні умови життя
Світлодіодне освітлення

Відпустити у дику природу вовка вже не можуть – бо після досвіду життя з людьми не пристосований до таких реалій життя і загине в лісі. 

“Нажаль, ми дуже часто чуємо такі історії, коли продавці вводять людей в оману, вигадують дивні історії аби продати тварину і заробити на ній гроші”, – кажуть у Центрі порятунку диких тварин.

Тепер для вовка шукатимуть прихисток. Любителі тварин вже навіть почали радити Центру зоопарки, де дикі звірі мешкають в умовах, наближених до природних. 

Про подібну ситуацію, коли люди завели в дворі вовка, бо сплутали його з собакою, розповідає Надія Гордієнко:

“У мами в селі теж такий був. Віддали сусіди, бо багато цуценя їло. Батьки взяли і викохали…Вовка!Жив без цепа. У дворі було ще дві великі собаки. А ще Джульбарс (так звали вовка) дуже любив дітей. Нас в сім’ї було п’ятеро. Ні нас, ні інших дітей і мешканців села жодного разу не вкусив і не був агресивним. Катав нас на санчатах взимку, купався з нами в ставку влітку, грався, оберігав і нікому ні в сім’ї, ні в селі не заважав. Прожив велике песико-вовче життя!”, – каже жінка.
 
Ще один випадок розповіли про кішку, яка виявилась болотною пумою. Власники були б і не знали, що тварина з диких, якби одного дня не повезли її на виставку котів:
 
“Продали на виставці котенят нашому вчителю болотну пуму. Їсть, їсть, м’яса просить і м’яса, росте і росте. Вона виросла, він звозив її на котячу виставку знов, ідентифікували. Жила. Але яке то життя, в квартирі”, – каже Анна Саутіна.
Раніше “ВК” розповідав, у столиці відбувся показ фільму “Кудлаті перці”, де до кінозалу впускали власників псів з їхніми улюбленцями. Собак приймали кінотеатри мережі “Блокбастер”.

Великий Київ у Google News

підписатися