Інста-зірковий Кіт Степан зізнався, де проводить весну

Автор: Оксана Тупальська
08:48 25.03.2023

Напередодні переведення годинників на літній час інста-зірка Кіт Степан поїхав у подорож. Він подолав понад тисячу кілометрів автошляхами України зі Львова до Харкова через Рівне, Житомир та Київ.

Інста-зірковий Кіт Степан зізнався, де проводить весну
оренда квартири Київ

Тепер зірковому коту час зустрічати сонячний режим життя. Адже у ніч з 25 на 26 березня Україна перейде на літній час. Спати та не муркати доведеться на годину менше. А вставати – раніше. Бо стрілки переводяться на годину вперед. Тобто після другої ночі настане не третя, а четверта. 

Аналогічні зміни щорічно відбуваються і в Європейському Союзі згідно з директивою 2000/84/ЄС Європейського парламенту та Ради від 19 січня 2001 року про перехід на літній час.

У перші дні весни Степан позував зі своєю подружкою, яка мандрувала з ним у вагоні поїзда та гуляла у затишних місцинах. 

@annaolala

😻

♬ It Ain’t Over ‘Til It’s Over – Lenny Kravitz

Одразу після приїзду додому Кіт Степан лаконічно відзвітував у своїх пабліках: “Я вдома”. Та показав свіженьку світлину. 

Нагадаємо, кота Степана номінували на світову премію блогерів після того, як у березні минулого року Instagram-кіт зібрав $10 тисяч.

Великий Київ у Google News

підписатися