До Києва з ОАЄ прямують 5 000 COVID-тестів. Їх передадуть до дитбудинків

13:27 17.11.2020

Дружина посла Об’єднаних Арабських Еміратів Шейха Аль-Каабі передала Києву 5000 експрес-тестів на COVID-19. Ці тести отримають столичні дитячі будинки-інтернати та пансіонати, де проживають літні люди.

До Києва з ОАЄ прямують 5 000 COVID-тестів. Їх передадуть до дитбудинків

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Марина нагадала, що весною, коли тривала фаза жорсткого карантину, спалах коронавірусу було виявлено в Дарницькому будинку-інтернаті.

На щастя, все минулося добре, але щоб не допустити таких спалахів у подальшому потрібно швидко і оперативно виявляти хворобу та реагувати на випадки зараження.

На жаль, пандемія так і не відступила. Ці експрес-тести буде направлено до Святошинського та Дарницького будинків-інтернатів, а також Київського геріатричного пансіонату і Київського пансіонатів ветеранів праці. Таким чином ми зможемо контролювати спалахи хвороби у людей, які знаходяться, в так званій, зоні ризику та не допускати подальшого розповсюдження”, – розповіла Марина Хонда.

Зазначається, що нині в чотирьох наведених інтернатних закладах Києва перебуває 724 підопічних. У дитячих будинках-інтернатах – 239 дітей із інвалідністю віком від 7 до 35 років різних нозологій.

У геріатричних закладах – 485 людей пенсійного віку.

Як повідомлялось раніше, мерію Києва попросили виловити усіх безпритульних тварин, а домашніх – протестувати на COVID-19 разом з господарями.

Читайте також: Тестування як в Словаччині і відновлення COVID-фонду. План Порошенка для порятунку країни

Великий Київ у Google News

підписатися