До Києва на гастротур привезуть міжнародних журналістів

Автор: Тетяна Сененко
12:32 24.06

Гастрономічна журналістка Словенії Кая Сайович, незалежний хорватський журналіст Хрвоє Петріч, угорський письменник Андраш Йокуті та італійська журналістка Анастасія Авраменко приїдуть до Києва з метою ознайомитися з гастрономічною привабливістю столиці.

До Києва на гастротур привезуть міжнародних журналістів

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

З гастрокультурою Києва їх познайомлять шеф-кухарі Євген Клопотенко та Ігор Мезенцев. Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко проведе визначними місцями столиці.

«Київ славиться дивовижною архітектурною та культурною спадщиною, великою кількістю парків та скверів. Це місто, у якому багато музеїв, бібліотек та історичних пам‘яток. Та не менш важливою частиною культурної спадщини є кухня. Аби підтвердити статус європейської столиці та популяризувати українські страви, нам необхідно і надалі організовувати гастрономічні події та залучати до них іноземних ресторанних експертів, журналістів та туристів», – наголосив Володимир Бондаренко.

Як зазначив Євген Клопотенко, аби розвиватися потрібен погляд зі сторони. Дізнатися про рівень українських ресторанів та шефів можна тільки запросивши до України визнаних світових гастроекспертів.

«Ніщо так не передає київський колорит, як місцева кухня. Завдяки ознайомленню закордонних гостей зі столичними стравами, ми зможемо почути їх відгук, який, своєю чергою, допоможе нам вдосконалити гастрокультуру столиці», – підкреслив Євген Клопотенко.

Для гостей проведуть екскурсії визначними містами Києва. Також вони відвідають провідні столичні ресторани, побувають на фермах та виноробнях, відчують атмосферу українських ринків, зможуть оцінити якість українських продуктів та особисто переконатися, що Київ є справжнім європейським гастромістом.

До слова, у столиці відкрили оновлений туристично-інформаційний центр, в якому можна придбати новий гастрономічний символ Києва – пиріг KyivPie.

Нагадаємо, туристів будуть приваблювати до Києва гастрономічними турами. Нещодавно презентували новий гастрономічний продукт – Kyiv Pie. Над пирогом у вигляді сонечка-тістечка працювали найкращі кухарі.

Згодом туристична страва Kyiv Pie отримала логотип (ФОТО).

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...