До Дня захисників і захисниць у Києві анонсували великий Марш нації

Автор: Галина Ворона
19:49 12.10.2021

14 жовтня українці святкують Покрову, День козацтва, річницю створення УПА та відзначають велике державне свято – День захисників та захисниць України. У Києві в цей день відбудеться великий Марш нації.

До Дня захисників і захисниць у Києві анонсували великий Марш нації
оренда квартири Київ

Як зазначають організатори маршу на Facebook-сторінці події, 14 жовтня українці вшановують Героїв, які поклали за Україну життя, та дякують захисникам, які вже восьмий рік відважно обороняють країну від російської агресії. Так само ветерани, волонтери, націоналісти й патріоти ведуть нелегку боротьбу зі зрадниками, колаборантами на внутрішньому фронті.

Учасники акції вимагатимуть від влади назавжди відмовитись від антидержавницьких угод, законодавчо заборонити проведення виборів на тимчасово окупованих територіях до повного відновлення територіальної цілісності України, припинити переслідування ветеранів російсько-української війни, звільнити політв’язнів й покарати ворогів України, ухваливши законопроект про відповідальність за колабораціонізм.

Українці єдині у своїй спроможності боротьби з агресором. 14 жовтня у Києві на великому Марші Нації ми, патріоти, покажемо, що нас сотні тисяч, і ми готові до кінця відстоювати незалежність України та боротись за те, щоб вона стала сильною й успішною державою”, – говориться в дописі.

Читайте також: У День захисників і захисниць України у Києві вперше покажуть рок-оперу “Тарас Бульба” 

Нагадаємо, до Дня захисників та захисниць у центрі Києва влаштують виставку військової техніки

Великий Київ у Google News

підписатися