У День захисників і захисниць України у Києві вперше покажуть рок-оперу “Тарас Бульба”

Автор: Галина Ворона
00:11 26.09

14 жовтня, у День захисників і захисниць України, в день святої Покрови – покровительки українського козацтва, у Києві вперше презентують рок-оперу “Тарас Бульба”. На її створення надихнула культова історія Миколи Гоголя, класичні образи якого інтерпретовані в сучасних українських реаліях.

У День захисників і захисниць України у Києві вперше покажуть рок-оперу “Тарас Бульба”

Рок-опера “Тарас Бульба” – оповідь про новітню історію України, про сучасного воїна-захисника під час Революції гідності та війни з Росією. 

Для нас важливо було створити продукт, який би допомагав всім нам як суспільству пережити цю нову історію України. Рок-опера “Тарас Бульба” – це наша реальність покладена на музику, яка необхідна кожному з нас, щоб відшукати свої відповіді, прийняти свої рішення” – ділиться автор ідеї та продюсер проєкту Миколи Арсенюк.

Ідея створення сучасної рок-опери “Тарас Бульба” виникла на легендарному однойменному рок-фестивалі, який відбувається з 1991 року і є одним із найстаріших вітчизняних фестивалів і відкрив не одне ім’я української рок-сцени. У 2019 організатор фестивалю Микола Арсенюк анонсував підготовку та створення абсолютно нової музичної та літературної історії для рок-опери.

Концерт на два відділення у виконанні музичного проєкту RADZ, за участю оркестру “Віртуози Києва” відбудеться на Сцені 6 в Довженко-Центрі (Київ, вул. Васильківська,1). Початок – о 19:00.

У зв’язку з карантинними обмеженнями організатори пропонують лише половину зали київської Сцени 6, але обіцяють, що незабаром повторять захід, щоб вмістити всіх охочих.

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Нагадаємо, у неділю, 26 вересня, на Контрактовій площі відбудеться Kyiv Klezmer Festival 2021. У програмі – музика та усе, що пов’язане з єврейською культурою в Україні: від художніх виставок до майстер-класів.

Великий Київ у Google News

підписатися