Для столичної підземки куплять 50 нових вагонів за кошти ЄБРР

15:53 23.02

Київ цього року планує укласти контракт на придбання 50 нових вагонів для столичного метро. Для цього місто залучить до 50 млн євро від Європейського банку реконструкції та розвитку.

Для столичної підземки куплять 50 нових вагонів за кошти ЄБРР

Відповідне рішення про надання ЄБРР  місцевих  гарантій для отримання кредиту підтримали 82 депутати Київради.

Строк залучення коштів ЄБРР – до 12 років від дати укладання договору. 

Європейський банк реконструкції та розвитку виділив 50 млн євро на закупівлю Києвом вагонів метрополітену. І після рішення Київради – у п’ятницю – ми підпишемо кредитний договір. Та плануємо цього року укласти контракт на придбання нових вагонів для столичного метро”, – розповів мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, сьогоднішнє рішення Київради дозволить закупити до 50 вагонів метрополітену для забезпечення безперебійних перевезень пасажирів.

У першу чергу нові вагони спрямують на обслуговування Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції “Сирець” на житловий масив Виноградар.

Це покращить транспортне обслуговування мешканців прилеглих районів та гостей столиці, дасть можливість швидко перевозити пасажирів до центру міста, пересадочних станцій, зменшити навантаження на наземний транспорт, і поліпшити екологічну ситуацію в Києві”, – говориться в повідомленні Київради.

Читайте також: Скоро на маршруті: метрополітен вперше повністю модернізував поїзд власними силами 

Нагадаємо, нові станції метро на Виноградар планують відкрити наприкінці 2021 року. Наразі збудовано вже половину правого тунелю.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...