Для понад тисячі дітей у столичних школах провели терапію радістю

Автор: Вікторія Мілюта
12:52 28.11.2023

Для понад тисячі дітлахів з Святошинського району провели терапію радістю. У столичні школи навідалися аніматори.

Для понад тисячі дітей у столичних школах провели терапію радістю
оренда квартири Київ

Про це повідомляє Київська міська рада.

Заходи пройшли за участю іноземців, які приїхали в Україну, щоб підтримати дітей.

Як зазначила депутатка міськради Олеся Зубрицька, ірландці Джеймс Тумі та Девід Лоу, а також американець Вільям Шарп дарують дітям радість, долучаючись до допомоги Україні та українцям.

Читайте також: Діти Захисників і Захисниць без реєстрації у Києві зможуть відвідувати комунальні садочки за рахунок бюджету міста

«Цього тижня завдяки таким людям доброї волі ми з командою організували веселі шоу з виступом клоуна для понад тисячі дітей у п’ятьох початкових школах Борщагівки та Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Святошинського району. Першачки отримали символічні листівки зі словами підтримки від однолітків з Америки, Ірландії та Англії. А школи – спортивний інвентар від американської організації «Oregon Help for Ukraine» та ігрові набори для ресурсних кімнат. Ми обов’язково подякуємо дітям з Америки, Англії та Ірландії та організуємо їм зворотні листівки від української малечі зі словами вдячності й побажаннями миру», – розповіла вона.

Депутатка зазначила, що іноземні гості, можливо, знову відвідають Київ, щоб завітати в інші школи міста та подарувати дітям сміх і радість.

Нагадаємо, нещодавно в Ірпені діти зібрали 150 кг пластикових кришечок, щоб придбати дрон військовим.

Великий Київ у Google News

підписатися