Діти Захисників і Захисниць без реєстрації у Києві зможуть відвідувати комунальні садочки за рахунок бюджету міста

Автор: Галина Ворона
19:59 23.11.2023

У столиці розширили коло осіб, діти яких, не будучи зареєстрованими в Києві, можуть відвідувати комунальні заклади дошкільної освіти за рахунок бюджету міста.

Діти Захисників і Захисниць без реєстрації у Києві зможуть відвідувати комунальні садочки за рахунок бюджету міста

Таке рішення було прийнято сьогодні на пленарному засіданні Київради 80 депутатами.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Олеся Зубрицька, мова йде про дітей Захисників і Захисниць, які у різний час і до тепер борються за свободу та незалежність України.

За її словами, до сьогоднішнього дня мали право здобувати дошкільну освіту в комунальних закладах за рахунок коштів бюджету Києва діти учасників антитерористичної операції, які не зареєстровані в Києві.

Проте такого права до сьогодні не мали діти, батьки яких брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, стримування збройної агресії російської федерації у Донецькій та Луганській областях, діти поранених учасників Революції Гідності, героїв Небесної сотні, загиблих Захисників і Захисниць і тих, хто перебуває в полоні або зник безвісти.

Прийняття такого рішення – це один із способів висловлення нашої подяки і підтримки Героям та їхнім сім’ям за те, що ми з вами досі продовжуємо жити у вільному від російського ярма Києві”, – розповіла Олеся Зубрицька.

Депутатка подякувала кожному та кожній, хто ризикуючи своїм життям і здоров’ям захищає нашу країну від ворога.

Читайте також: В Ірпені відкрили новий садочок з укриттям і басейном. Його почали зводити до війни та добудували коштом португальського міста-побратима 

Нагадаємо, у Гостомелі відбудовують понівечений окупантами садочок з укриттям.

Великий Київ у Google News

підписатися