Для київського метро куплять 50 нових вагонів

15:15 03.09.2020

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення, яке дозволить поповнити парк рухомого складу метрополітену новими сучасними вагонами.

Для київського метро куплять 50 нових вагонів

Як повідомляє пресслужба Київради, відповідно до угоди від 24 жовтня 2019 року Європейський банк реконструкції та розвитку забезпечить фінансування програми у розмірі близько 50 мільйонів євро. За ці кошти і мають придбати для до 50 нових вагонів. 

Сьогоднішнім рішенням Київрада надала Європейському банку реконструкції та розвитку гарантію для забезпечення виконання боргових зобов’язань Київського метрополітену. Це забезпечить безперебійне перевезення пасажирів метрополітену. Також ми зможемо зменшити навантаження на наземний транспорт, що у свою чергу покращить екологічну ситуацію в столиці”, – зазначив голова постійної комісії  Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Сьогодні інвентарний парк вагонів налічує 821 одиницю. Щоденно в годину «пік» на лінії випускається 546 вагонів. Торік Київським метрополітеном перевезено майже 500 мільйонів пасажирів.

Нагадаємо, сьогодні під мерією через борги по зарплаті мітингували працівники комунального транспорту.

Великий Київ у Google News

підписатися