В Ірпені відкрили новий садочок з укриттям і басейном. Його почали зводити до війни та добудували коштом португальського міста-побратима

Автор: Галина Ворона
16:21 20.11

В Ірпені сьогодні відкрили сучасний триповерховий дитячий садок “Червона калина”, розрахований на 300 дітей. Португальське місто Кашкайш надало своєму місту-побратиму Ірпеню 500 тисяч євро на відновлення та завершення будівництва нового дитячого садочку “Віночок” по вулиці Київській, 18.

В Ірпені відкрили новий садочок з укриттям і басейном. Його почали зводити до війни та добудували коштом португальського міста-побратима
оренда квартири Київ

Про це розповів керівник Київської обласної військової адміністрації.

Цей дитячий садок має непросту історію, яка розпочалась ще у 1960 році.

Навесні 2021 року почалось будівництво нового приміщення. Планувалось, що діти зможуть піти в сучасний та комфортний заклад уже 2022 року.

Однак внаслідок російського вторгнення добудувати садочок вчасно не вдалося. Більше того, внаслідок бойових дій уламками снарядів був пошкоджений дах нового приміщення, фасад, вікна та внутрішні стіни групових кімнат.

Добудувати дитячий садок Ірпеню допомогли партнери португальського міста-побратима Кашкайш. Виділили на це 500 тис. євро.

powerukraine

Загальна площа закладу – понад 3 тис. кв. м.

Тут є все, щоб діти почувалися комфортно і затишно. Крім звичайних групових приміщень, є спортзал, спортивний майданчик та футбольне мініполе.

Крім того, діти можуть відвідувати басейн. До речі, це єдиний садок в Ірпені, де є басейн. Басейн та укриття розташовані на цокольному поверсі приміщення.

Також у закладі діятиме фізіотерапевтичний кабінет, обладнаний ультразвуковим інгалятором, апаратом для приготування сиглентно-кисневої пінки та аромолампою для аерофітотерапії. Маленьких ірпінців у спеціально обладнаному приміщенні також навчатимуть комп’ютерній грамотності.

Продовжуємо відновлювати заклади освіти Київщини. Внаслідок військової агресії зруйновано та пошкоджено 239 закладів освіти. Вже відбудували 196. Зокрема, відновили 69 із 86 пошкоджених окупантами садочків“, – додав Руслан Кравченко.

Читайте також: Читайте також: На Київщині відновили понад 130 шкіл і садочків з укриттями – фото до та після 

Нагадаємо, влітку цього року в Ірпені відкрили відбудований урядом Литви садок “Рута”. На відкриття приїхав особисто президент Литви Ґітанас Науседа з послом Литви в Україні Вальдемарасом Сарапінасом.

Великий Київ у Google News

підписатися