Кисневі ліжка, зарплати та освіта. Марина Порошенко про нову стратегію роботи Київради

15:52 01.12.2020

Ліжка, оснащені киснем, адекватна оплата праці медпрацівників та масове тестування киян для того, щоб мати реальну картину захворюваності на коронавірус – таку стратегію пропонує “Європейська Солідарність” УДАРу для співпраці в новому складі Київради.

Кисневі ліжка, зарплати та освіта. Марина Порошенко про нову стратегію роботи Київради

Про це Марина Порошенко заявила під час брифінгу.

Вона також висловила надію на те, що відбуватиметься підготовка до наступної імунізації населення, коли Україна отримає вакцину.

Також це підтримка малого і середнього бізнесу, який дуже сильно постраждав у результаті абсолютно необдуманих і непрофесійних дій центральної влади. Це й карантин вихідного дня, й інші обмеження для ФОПів, які сьогодні дуже підривають можливість ефективно працювати, утримувати свої сім’ї, сплачувати податки в місцевий і центральний бюджет»,

– зазначає Марина Порошенко.

Крім того, лідерка розповіла, що належна увага приділиться питаням освіти, оскільки “на сьогодні ми не маємо чіткого алгоритму – як навчатися в освітніх закладах, як працювати вчителям, освітянам”.

Усі ці питання в новому складі нашою професійною командою ми будемо вирішувати. Найближчим часом кияни побачать результати такої плідної роботи»,

– зазначила Порошенко.

Читайте також: Найбільша фракція в Київраді. Марина Порошенко розповіла про плани на 2021 рік

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...