Ділянку над Дніпром рятуватимуть від забудови – місто її викупить під парк

Автор: Галина Ворона
15:50 22.02

Місто планує викупити земельну ділянку на Микільській слобідці загальною площею майже 6,4 га та облаштувати там сучасну зелену зону. До того ж таке рішення унеможливить забудову цієї території.

Ділянку над Дніпром рятуватимуть від забудови – місто її викупить під парк

Відповідний проєкт рішення підтримали сьогодні депутати на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування. 

Мова йде про територію між вулицею Микільсько-Слобідською та проспектом Броварським у Дніпровському районі столиці загальною площею майже 6,4 га. На березі Дніпра місто планує облаштувати сучасну та простору зелену зону. Крім того, таке рішення унеможливить забудову цієї території – наголошують депутати Київради.

Для створення нового парку Київською міською радою планується викупити три земельні ділянки, площі яких дорівнюють 2,6 га, 2 га та 1,8 га. Наразі вони знаходяться у власності акціонерного товариства “Державний ощадний банк України”. Враховуючи те, що у Дніпровському районі не вистачає зелених зон, місцева громада повністю підтримує облаштування нових озеленених територій загального користування та активно виступає проти їхньої забудови”, – говорить голова постійної комісії Київради з питань містобудування Михайло Терентьєв.

Проєкт рішення мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

Читайте також: Землю університету ім. Карпенка-Карого поки не забиратимуть

Нагадаємо, Кличка і Київраду закликають не підтримувати російський проєкт меморіалу “Бабин Яр” і не виділяти під нього ділянку.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...