Дідусь “під наглядом” Тищенка збирав хліб з меморіалу жертвам Голодомору (ВІДЕО)

Автор: Володимир Хлєбников
22:36 27.11.2021

Після завершення офіційних заходів з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів, які відбулися 27 листопада в Києві, літній чоловік з пакетом почав збирати продукти, покладені людьми до меморіалу.

Дідусь “під наглядом” Тищенка збирав хліб з меморіалу жертвам Голодомору (ВІДЕО)

Все це відбувалося на очах скандального нардепа фракції “Слуга народу” Миколи Тищенка.

На відео, яке оприлюднено в мережі (див. далі), видно, що чоловік похилого віку збирає продукти, які люди порозкладали поміж свічками. Дещо він складає до пакета, а дещо одразу їсть, ні на кого не звертаючи уваги.

Щодо Миколи Тищенка, який, як відомо, вважає, що на Бессарабському ринку в Києві можна придбати кілограм м’яса за 20 гривень, то він ніяк не реагує на дії пенсіонера.

До речі, відео з голодним пенсіонером навіть потрапило до сторіс нардепа-“слуги” в Instagram, щоправда, ненадовго

Дивіться також: В Києві вшанували пам’ять жертв голодоморів: як це було (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Думки користувачів соцмереж з приводу дій літнього чоловіка розділилися. Дехто вважає, що така поведінка неприйнятна, інші впевнені, що дідусь “побирався”, тому що був голодний. Збирання їжі з меморіалу загиблим від голоду, на думку користувачів, є “досить символічним і показовим”.

Як повідомлялося, під час промови на церемонії вшанування пам’яті жертв голодоморів президент Володимир Зеленський повідомив, що дав доручення добудувати другу чергу музею Голодомору в Києві.

Читайте також: Фільми про Голодомор: дивись і пам’ятай

Великий Київ у Google News

підписатися