Зеленський доручив добудувати другу чергу музею Голодомору в Києві

Автор: Володимир Хлєбников
18:09 27.11.2021

До 90-х роковин Голодомору в Україні, які відзначатимуться в листопаді 2022 року, в Києві буде збудовано другу чергу музею Голодомору.

Зеленський доручив добудувати другу чергу музею Голодомору в Києві

Про це 27 листопада заявив президент Володимир Зеленський під час промови з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів.

Ми фактично завершили реконструкцію першої черги музею Голодомору. Наступного року виповнюються 90-ті роковини цієї страшної трагедії. І до цієї дати ми маємо збудувати другу чергу історично важливого музею”, – цтує слова президента його пресслужба.

Зеленський повідомив, що підписав указ про це та “про низку інших заходів”.

Президент разом і перша леді Олена Зеленська взяли участь у церемонії вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, який відбувся в Національному музеї Голодомору-геноциду.

Читайте також: “Питання життя і смерті – зібрати хліб з України”: з’явився історичний ролик до 100-річчя масового голоду 1921-1923 років

Зазначимо, згідно з указом, опублікованим на сайті президента, Кабмін має утворити Організаційний комітет із підготовки і проведення заходів у зв’язку з 90-ми роковинами Голодомору 1932 – 1933 років, визначивши його співголовами прем’єр-міністра і керівника Офісу президента.

Також уряд має забезпечити завершення реконструкції першої черги та будівництво і введення в експлуатацію другої черги Національного музею Голодомору-геноциду.

Крім ого, Кабміну доручено також ужити разом із КМДА дієвих заходів щодо завершення спорудження у Києві пам’ятника досліднику голодоморів в Україні Джеймсу Мейсу.

Читайте також: Фільми про Голодомор: дивись і пам’ятай

Великий Київ у Google News

підписатися