Держпослуги надаватимуть без паперових документів – Зеленський назвав дату

Автор: Марія Супрун
15:39 17.05

Українці зможуть користуватися державними послугами без паперових документів вже з 24 серпня.

Держпослуги надаватимуть без паперових документів – Зеленський назвав дату

Про це президент Володимир Зеленський заявив на Diia Summit в рамках форуму «Україна 30. Цифровізація».

«24 серпня 2021 року Україна увійде в режим paperless, як ми й обіцяли. Ніяких паперів для державних органів. Жоден не зможе вимагати від громадянина України папірці або будь-які паперові довідки для надання державних послуг. Ми зробимо все, щоб держава без паперу існувала дійсно не на папері», — сказав президент.

Зеленський також сказав, що Україна стала першою країною у світі, у якій електронні паспорти мають таку ж юридичну силу, як і паперові.

Нагадаємо, що у Верховній Раді вже зареєстрували законопроєкт, після схвалення якого державні органи не матимуть права вимагати в українців паперові документи для надання послуг. Але, якщо людині зручно використовувати паперові документи для отримання послуг, вона матиме на це право.

Як повідомлялося, сьогодні під час Diia Summit презентували понад 10 нових послуг в “Дії”, зокрема заміна водійських посвідчень. Незабаром їх ще й доставлятимуть додому. Також вже доступні зміна місця реєстрації, е-петиції, Дія.Підпис, сплата податків та подання декларацій, автоматична реєстрація ФОП та інші.

Великий Київ у Google News

підписатися