Заміна водійських прав тепер є в «Дії». Скоро їх доставлятимуть додому

Автор: Марія Супрун
12:35 17.05

У Єдиному порталі державних послуг «Дія» МВС запустило функцію заміни посвідчення водія, а також запроваджує у тестовому режимі електронну зміну реєстрації місця проживання у семи містах. До кінця року буде доступна по всій Україні.

Заміна водійських прав тепер є в «Дії». Скоро їх доставлятимуть додому

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров під час «Diia Summit» в рамках Всеукраїнського форуму «Україна 30. Цифровізація», який відкрився сьогодні.

Для автомобілістів ми запускаємо заміну посвідчення водія через мобільний додаток «Дія». До цього часу такою послугою можна було скористатися через Електронний кабінет водія, і майже 40 тисяч українців вже оцінили зручність такої послуги. А незабаром ми запровадимо можливість доставки посвідчень водія прямо вам додому“, – зауважив Гончаров. 

Також, за його словами, кожен третій українець живе не за місцем реєстрації, а близько мільйона — взагалі не мають зареєстрованого місця проживання. Саме тому було вирішено докорінно змінити підхід до реєстрації місця проживання.

З початку ця послуга буде можлива для мешканців міст Київ, Харків, Вінниця, Луцьк, Рівне, Маріуполь та Кривий Ріг. А до кінця року — для всієї України. Для користування такою опцією потрібен лише паспорт у вигляді ID картки. Зареєструватися у власному житлі можна буде без будь-яких додаткових погоджень, а якщо ви не є власником житла — після отримання системою електронного погодження вашої реєстрації від власника житла“, – повідомив заступник міністра. 

Він додав, що всі зміни будуть проведені автоматично протягом доби, не треба ходити зніматися з реєстрації за старою адресою та відвідувати військкомати чи інші установи.

Нагадаємо, раніше Рада прирівняла електронне посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспорту до паперових документів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...