Депутат від “ЄС” разом з громадськістю Ірпеня рятують дитячий табір “Сокіл”

Автор: Любава Лисичкіна
18:41 18.02

 Депутат Ірпінської міської ради з фракції “Європейська Солідарність” Тимур Нагалевський звернувся до Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби з проханням врятувати від зруйнування дитячій табір “Сокіл”, розташований у рекреаційній лісовій зоні з віковими дубами й соснами.

Депутат від “ЄС” разом з громадськістю Ірпеня рятують дитячий табір “Сокіл”

Про це депутат повідомив на своїй сторінці у Facebook, де й опублікував звернення.

Згідно офіційних документів, 22 січня 2021 року на сайті “Аукціони України“ та сайті CETAM  піонерський табір “Сокіл“ виставлений на продаж з початковою вартістю 4 919 800 грн (або $ 174 771). Подача заявок на аукціон триватиме до 22 лютого 2021 року, коли й відбудеться аукціон.

За словами депутата, до нього звернулися мешканці м. Ірпінь Київської області, яких непокоїть доля колишнього піонерського табору “Сокіл“ тому просять депутата допомогти захистити право дітей на оздоровлення й відпочинок.

У тексті зверненні депутата до Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби вказано, що табір знаходиться в рекреаційній лісовій зоні Ірпеня.

“Цільове призначення земельної ділянки, що належить Ірпінській міській раді Київської області: для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення. Грошова оцінка цієї ділянки станом на 2 березня 2015 року становила 6 523 739 грн. Громадськість Ірпеня стурбована можливим продажем і наступним знищенням табору як території рекреації, що несе екологічну загрозу нашому місту і призведе до ще більшого навантаження на його комунікації й мережі життєзабезпечення, які наразі вкрай перевантажені“, – йдеться у зверненні.

Також Нагалевський вимагає від Кулеби:

  1. Поінформувати Президента України про ситуацію навколо дитячого табору “Сокіл“.
  2. Вжити відповідних заходів у рамках Конституції та законів України, аби аукціон з продажу зазначеного табору, який призначено на 22 лютого 2021 року, було скасовано.
  3. Дати доручення Кабміну створити робочу групу з урегулювання правової ситуації навколо табору “Сокіл“ за участі представників Нацбанку та всіх зацікавлених сторін з тим, аби земельна ділянка, на якій розташований табір, зберегла своє цільове рекреаційне призначення й на ній постав сучасний дитячий комплекс оздоровлення й відпочинку дітей.

Нагадаємо, депутат Ірпінської міської ради від “ЄС“ Тимур Нагалевський разом з громадою Ірпеня наполягають, аби на базі існуючого табору “Сокіл“ був створений сучасний дитячий оздоровчий комплекс комунальної форми власності.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...