День солідарності з Білоруссю: у центрі Києва розгорнули велетенський прапор (ФОТО)

16:33 07.02

Сьогодні, 7 лютого, близько сотні людей вийшли на вулиці Києва, щоб висловити підтримку білоруському народу у боротьбі проти режиму Лукашенка.

День солідарності з Білоруссю: у центрі Києва розгорнули велетенський прапор (ФОТО)

Деталі події роздивився кореспондент “Великого Києва”.

Взагалі акція починалась з двох десятків осіб, але з часом до неї почали долучатись усе більше людей. Під кінець ми нарахували більше сотні громадян, які прийшли підтримати білоруський народ, що вже багато місяців активно бореться за свою свободу.

Учасники акції збирались на Михайлівській площі, після чого рушили до Майдану Незалежності, зробивши “гачок” через Володимирський пішохідний міст. 

З собою активісти прихопили піротехніку, плакати, а також величенький біло-червоний прапор, який став символом непокори білорусів режиму Лукашенка.

До речі, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба також не лишився осторонь, від імені України він висловив підтримку білоруському народу у прагненні збудувати “Білорусь, яку не поглинатиме Росія”. 

 

Нагадаємо, що поблизу посольства Білорусі у Києві небайдужі громадяни облаштували пам’ятний знак замордованим та загиблим від жорстокого режиму Лукашенка.

Читайте також: Справа Шеремета: автор плівок про “білоруський слід” дав свідчення у Нацполіції

Великий Київ у Google News

підписатися