ДАБІ не дала дозвіл на третю чергу реконструкції зоопарку у Києві

14:59 09.06

Державна архітектурно-будівельна інспекція України відмовила видати дозвіл на виконання будівельних робіт з реконструкції Київського зоологічного парку (третя черга будівництва).

ДАБІ не дала дозвіл на третю чергу реконструкції зоопарку у Києві

Про це повідомляють Наші гроші.

Серед причин відмови значаться:

  • невідповідність експертного звіту щодо проектної документації вимогам законодавства – він не завірений належним чином;
  • до проведення експертизи не залучено архітектора, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат;
  • неподання заявниками (Київським зоопарком та КП “Житлоінвестбуд-УКБ”) усіх необхідних документів. Зокрема, не надано наказ про призначення відповідальної особи за виконання будівельних робіт; не подано експертний звіт щодо розгляду проекту будівництва на стадії проектування, що передбачає поділ по чергам; не надано висновок з оцінки впливу на довкілля, необхідний при облаштуванні автостоянок на площі не менш як 1 га і більш як на 100 паркомісць;
  • не надано витяги з держреєстру щодо наявного права власності або землекористування ділянкою, та щодо будівель і споруд, що реконструюються.

Читайте також: Легенда повернулась: бронзові леви оселились у Київському зоопарку

Як нагадали Наші гроші, 30 квітня 2020 Комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків “Житлоінвестбуд-УКБ” за результатами тендеру уклало угоду з ПрАТ “Фундамент” про третю чергу реконструкції об’єктів Київського зоологічного парку за 802,84 млн грн.

До кінця 2023 року, тобто за чотири роки мають збудувати адмінбудівлю, паркінг, каси, павільйони «Тераріум» і «Мадагаскар» за штучними водоймами з водоспадами, павільйон сумісної експозиції Нової Гвінеї, Мадагаскару та Комодо, інженерні мережі, індивідуальні теплові пункти і котельні. Також передбачені вертикальне планування, освітлення, підпірні стіни, сходи, малі архітектурні форми, навігація, благоустрій та озеленення.

ПрАТ “Фундамент” належить Дмитру Алєксєєву, Віталію Пузійчуку і кіпрській фірмі “Амбер Рутенія”. Переможець пов’язаний з екс-директором “Житлоінвестбуд-УКБ” (до 2018 року), заступником голови КМДА і депутатом Київради від «БПП» Вячеславом Непопом.

Читайте також: Лев не стримує овацій! Ти лишив сміття у баці! – фанові віршики на контейнерах у зоопарку

Нагадаємо, наприкінці травня відкрився оновлений зоопарк з різнокольоровим жирафом на вході. Що ще нового – вольєри, тварини, квитки? “Великий Київ” поїхав подивитись, що ж змінилось в зоопарку – дивіться наш репортаж.

Соціальні мавпи, хижі леви, активні вночі сови і працьовиті коні. Які ще тварини там є – дивіться фото тут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...