Цифра дня. Скільки медпрацівників вакцинували в Києві за день

Автор: Марія Супрун
12:40 26.02

За перший день вакцинації в столиці отримали щеплення 90 медпрацівників.

Цифра дня. Скільки медпрацівників вакцинували в Києві за день

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

Він зазначив, що в столиці, як у всіх регіонах країни, стартувала вакцинація проти COVID-19 вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield). Вакцину надало МОЗ.

Столиця отримала 42 600 доз препарату. Першими вакцинують лікарів мобільних бригад з імунізації та медиків Олександрівської лікарні. В цьому медзакладі минулого року надали допомогу майже 7 тисячам пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19. У день старту кампанії вакцину отримали 90 медпрацівників. Сьогодні триває робота з імунізації столичних медиків”, – повідомив Кличко.

Він нагадав, що місто підготувало 15 мобільних бригад з імунізації. Медики мобільних бригад пройшли відповідне навчання.

Також підготовлені 120 тимчасових пунктів вакцинації від COVID-19 в закладах охорони здоров’я та інтернатах, а також 120 додаткових стаціонарних пунктів вакцинації на базі Центрів первинної медико-санітарної допомоги міста. Це зроблено для того, щоб не завантажувати кабінети щеплення, які роблять планову вакцинацію від інших хвороб.

Нагадаємо, вчора, 25 лютого, у Києві стартувала вакцинація від коронавірусу. Перше щеплення отримав завідувач відділення реанімації та інтенсивної терапії для інфекційних хворих Олександрівської клінічної лікарні Олексій Куценко. Всього Київ отримав 42,6 тисячі доз вакцини проти COVID-19. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...