COVID-сертифікат стає “коротшим”, напад на Куликова, знищення гуртожитку просто з мешканцями – найрезонансніші новини дня

Автор: Любава Лисичкіна
21:47 11.01

У МОЗ повідомили, що в Україні скоротять термін дії сертифікатів про вакцинацію проти коронавірусу до 270 днів. Крім цього небувалого резонансу набуло побиття та пограбування відомого журналіста, а також інформація про знесення гуртожитку, в якому на момент роботи техніки, проживали люди.

COVID-сертифікат стає “коротшим”, напад на Куликова, знищення гуртожитку просто з мешканцями – найрезонансніші новини дня

В Україні скоротять термін дії COVID-сертифікатів

За аналогією з Європейським Союзом в Україні скоротять термін дії сертифікатів про вакцинацію проти коронавірусу з 365 до 270 днів.

У грудні 2021 року Європейська комісія скоротила термін дії Covid-сертифікатів про вакцинацію, це рішення вже набуло чинності – тож у країнах ЄС сертифікати діють 270 днів.

 Україна приєднається до глобальної мережі COVID-сертифікатів, що дозволить збільшити перелік доступних українцям країн для подорожей до понад 80 з нинішніх 60. Україна вже направила запит про приєднання, на сьогодні йдуть технічні консультації. 

У Києві напали на журналіста Андрія Куликова

У Києві на проспекті Перемоги в Шевченківському районі пограбували журналіста та співзасновника «Громадського радіо» Андрія Куликова.

Двоє невідомих чоловіків підійшли та попросили цигарку. Отримавши відмову, вони побили чоловіка, відібрали 3 тисячі гривень, банківську картку та мобільний телефон.

Про інцидент потерпілий повідомив поліції. Протягом декількох годин поліція виявила та затримала двох грабіжників в одному з хостелів. Ними виявилися раніше судимий за пограбування, крадіжки та незаконний обіг наркотиків 23-річний уродженець Миколаївської області та 23-річний мешканець Волинської області, який наразі перебуває в статусі обвинуваченого за крадіжку.

Журналіст  зауважив, що нападники діяли “професійно” та за відпрацьованою схемою.

У Феофанії зносять гуртожиток: мешканців силоміць викидають на вулицю

 На вулиці Метрологічній,1, зносять гуртожиток, в якому проживають люди. Як видно із офіційних звернень НАНУ, в гуртожитку проживає мінімум 10 людей . Їх називають “невстановленими особами”, які захопили гуртожиток і вчиняють злочин, перешкоджаючи його повністю відключити від всіх комунікацій та знести.

Забудовник тероризує мешканців не вперше. Багато років людей намагались викинути на вулицю – повідключали їм газ, електрику, опалення, гарячу воду; найняті бандити із відомого злочинного угрупуваня били вікна в квартирах та машинах мешканців, потім намагались спалити гуртожиток разом з людьми.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися