COVID-19 у смартфоні. Записатися на вакцинацію через “Дію” можна буде наступного тижня

Автор: Марія Супрун
11:11 28.02

Наступного тижня українці зможуть записатися в лист очікування на вакцинацію від COVID-19 через “Дію”.

COVID-19 у смартфоні. Записатися на вакцинацію через “Дію” можна буде наступного тижня

Очільник Мінцифри Михайло Федоров повідомляє, що міністерство формує такий лист очікування на вакцинацію для МОЗ за допомогою застосунку та порталу “Дія”.

“Зараз проводимо внутрішнє альфа-тестування послуги. Спільно з МОЗ готуємо інструмент, що забезпечить ефективну організацію цього процесу. Онлайн-послуга спростить мільйонам людей процес реєстрації. Не потрібно буде ходити до лікарень, стояти в чергах, щоб записатися на вакцинацію”, – каже Федоров.

За його словами, це дозволить краще планувати процеси, мінімізувати контакти та черги, а також допоможе чітко бачити повну систему записів. Записатися до листа очікування можна буде в застосунку та на порталі “Дія”. Це буде онлайн, а отже, максимально зручно та швидко.

Якщо у людини немає інтернету чи низький рівень цифрових навичок, записатися можна буде також за допомогою контакт-центру МОЗ (0 800 60 20 19). Раніше МОЗ  запустив портал з питань щодо вакцинації COVID-19.

Нагадаємо, 25 лютого, у столиці стартувала вакцинація від коронавірусу. Всього Київ отримав 42,6 тисячі доз вакцини проти COVID-19. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...