Чиє сміття? Комунальники у парку Партизанської слави прибирають за скандальним забудовником. Люди кажуть – сам мав

Автор: Любава Лисичкіна
20:53 25.01

У парку Партизанської слави комунальники Дарницького району приводять до ладу територію після горе-забудовника. В той же час містяни зазначають, що прибрати за собою мали б підприємці, які зводили ресторан в парковій зоні без дозвільних документів .

Чиє сміття? Комунальники у парку Партизанської слави прибирають за скандальним забудовником. Люди кажуть – сам мав

Про це повідомляється у Facebook групи “Дарниця live”.

“Працівники  КП УЗН Дарницького району м. Києва приводять до ладу територію, що була захоплена ресторатором Дмитром Федотенковим та мережею ресторанів Tarantino Family”, – ідеться у дописі.

Тут же оприлюднено декілька фото прибирання.

Проте, мешканці у коментарях під дописом у пабліку не згодні з діями комунальників, бо вважають, що саме забудовники мали б прибирати за собою. Люди пишуть, що місто не має витрачити кошти на те, що було зроблено всупереч закону.

Нагадаємо,  що пожежа в “Forest cafe” (“Колибі”) спалахнула 12 грудня 2020 року та тривала близько двох годин, допоки вогнеборці не впорались із полум’ям. За цей час встигли згоріти усі меблі та особисті речі, а рятувальникам довелось розібрати близько 200 кв.м дерев‘яних конструкцій.   

На початку січня цього року на місці згорілої харчівні помітили зелений будівельний забор, який свідчив про початок нового незаконного будівництва.

Вранці суботи, 23 січня, на території парку Партизанської слави розпочався демонтаж незаконної забудови на руїнах згорілого кафе “Колиба”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...