Нової “Колиби” на території парку не буде. Робітники розбирають конструкції (ВІДЕО)

12:46 23.01

Вранці суботи, 23 січня, на території парку Партизанської слави розпочався демонтаж незаконної забудови на руїнах згорілого кафе “Колиба”.

Нової “Колиби” на території парку не буде. Робітники розбирають конструкції (ВІДЕО)

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук заступник міського голови – секретар Київради Володимир Бондаренко.

4 ранку. Початок кінця самобуду у парку Партизанської слави. У міста чітка і принципова позиція: не варто порушувати Закон – він єдиний для всіх”, – наголосив Володимир Бондаренко.

Зауважимо, що організатора незаконного будівництва неодноразово попереджали про необхідність надання дозвільної документації на спорудження будівлі в межах ландшафтного регіонального парку.

 

Нагадаємо,  що пожежа в “Forest cafe” (“Колибі”) спалахнула 12 грудня 2020 року та тривала близько двох годин, допоки вогнеборці не впорались із полум’ям. За цей час встигли згоріти усі меблі та особисті речі, а рятувальникам довелось розібрати близько 200 кв.м дерев‘яних конструкцій.   

На початку січня цього року на місці згорілої харчівні помітили зелений будівельний забор, який свідчив про початок нового незаконного будівництва. 

Читайте також: Дарницькі чиновники добралися до парку «Партизанська слава». Відновлення згорівшого у грудні ресторану призупинили

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...