Чотири вулиці у Києві лишились без води: адреси

Автор: Тетяна Сененко
13:47 12.10

Про це повідомили в “Київводоканалі”. Тимчасово відключили воду за таким адресами: вул. Темирязівська, 1 вул. Кирилівська, 116 вул. Гречко, 20б, 20в…
Читать дальше

Чотири вулиці у Києві лишились без води: адреси

Про це повідомили в “Київводоканалі”.

Тимчасово відключили воду за таким адресами:

  1. вул. Темирязівська, 1
  2. вул. Кирилівська, 116
  3. вул. Гречко, 20б, 20в
  4. вул. Каштанова, 12.

«Ремонтні бригади Київводоканалу вже працюють над локалізацією та ліквідацією пошкоджень», — йдеться у повідомленні Київводоканалу.

Орієнтовний термін виконання робіт — 1 доба.

У Київводоканалі нагадують, більш детальну інформацію про планові та аварійні відключення холодної води можна за номером 15-81 або (044) 200-73-01. Диспетчерська служба працює цілодобово, без вихідних.

Читайте також: Вода біля Дніпровської набережної перетворилась на зелено-сіру кашу. Місцеві звинувачують забудовника  

«Звертаємо увагу, що вода може бути відсутня також через роботи, які проводяться всередині будинку, в цьому випадку потрібно звернутися до своєї керуючої компанії (ЖЕК, ОСББ)», -уточнюють у підприємстві.

Варто зазначити, Київводоканал займається постачанням лише холодної води, у разі відсутності гарячої води необхідно звернутись до Київтеплоенерго.

До слова, раніше ми писали що найшкідливішою для здоров’я водою є не водопровідна, яка очищається небезпечним хлором, а абсолютно чиста від будь-яких домішок.

Нагадаємо, останнім часом почастішали скарги киян на якість води з-під крана, зокрема на те, що вода має жовтуватий колір. На це відреагував «Київводоканал» і запевнив споживачів, що вся вода, яка подається компанією, безпечна з протиепідеміологічної точки зору і відповідає всім вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною»

Великий Київ у Google News

підписатися