Яка вода найбільше загрожує здоров’ю киян: аналіз експерта

Автор: Тетяна Сененко
12:48 03.10.2021

Найшкідливішою для здоров’я водою є не водопровідна, яка очищається небезпечним хлором, а абсолютно чиста від будь-яких домішок.

Яка вода найбільше загрожує здоров’ю киян: аналіз експерта
Світлодіодне освітлення

Про це розповів член Європейської асоціації виробників чаю Максим Малигін в ефірі телеканалу “Україна 24“.

За його словами, дезінфекція води відбувається за старою технологією-світ вже почав від неї йти. Плани відмовитися від неї в Києві експерт назвав правильним рухом, оскільки хлор є дуже високоактивною хімічною сполукою.

“Ідеально чистої води не існує в природі, більше того, її не існує в місті. Організм людини не в змозі споживати абсолютно чисту воду, для нього це вкрай шкідливо і загрожує навіть великими проблемами”, – розповів Малигін.

За його словами, в деяких країнах світу можна пити воду прямо з-під крана.

“У нашій країні це не так, вона в основному жорстка з кальцієм і магнієм. Це дуже погано впливає на смак води. Тому в нашому випадку краще вживати очищену воду тим чи іншим способом. Є домашні методики, наприклад, виморожування води”, – додав він.

До слова, останнім часом почастішали скарги киян на якість води з-під крана, зокрема на те, що вода має жовтуватий колір. На це відреагував «Київводоканал» і запевнив споживачів, що вся вода, яка подається компанією, безпечна з протиепідеміологічної точки зору і відповідає всім вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною»

Великий Київ у Google News

підписатися