Чорнобиль досі гасять. Працює важка техніка рятувальників і армії

08:59 22.04

Станом на 07:00 22 квітня у Зоні відчуження продовжується гасити тліючі пеньки, залишки деревини та 2 торф’яники в осередках, пройдених вогнем на території Луб`янського, Паришівського, Дитятківського та Денисовицького лісництв. Основні зусилля рятувальників спрямовані на локалізацію 3 осередків – в с. Розсоха, с. Крива Гора та с. Рудьки – с. Буряківка.

Чорнобиль досі гасять. Працює важка техніка рятувальників і армії

Як повідомляє пресс-служба ДСНС України, для облаштування протипожежних розривів залучено важку інженерну техніку ДСНС та додатково вісім шляхопрокладачів ЗСУ.

За допомогою інженерної техніки створили 640 км мінералізованих смуг.

Загрози об’єкту Укриття, сховищу радіаційних відходів та іншим критичним об’єктам Зони відчуження немає.

До гасіння пожеж залучено 1202 особи та 279 одиниці техніки, з них від ДСНС – 1068 осіб о/с та 237 од. техніки (в тому числі 3 вертольоти, якими 21 квітня  здійснено 129 скидів – 258 тон води).

Радіаційний фон по м. Києву та Київській області у межах норми та не перевищує природних фонових значень (м. Київ – 0,010 мР/год, Київська область – в межах 0,010 мР/год при допустимому фоні 0,05 мР/год, м. Чорнобиль – 0,021 мР/год., на КДП Дитятки 0,02 мР/год. при контрольно допустимому рівні до 0,055 мР/год.).  

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

спасатели, техника

Як повідомлялося раніше, Національна гвардія України почала антидиверсійну спецоперацію з виявлення паліїв

Нагадаємо, пожежа у Чорнобилі вирувала більше тижня – за цей час вогонь знищив у Чорнобильській зоні тисячі гектарів дерев – тварини шукають їжу, від пожежі врятували двох білченят. Раніше пожежник зняв, як його команда проривалась на авто через вогонь, а  “Великий Київ” опублікував жахливі фото та відео пожежі в Чорнобильскій зоні, де знищені будинки, і кадри палаючого Чорнобиля з висоти пташиного польоту.

Раніше українців також попередили, що з’явилися шахраї, які збирають гроші для Чорнобиля.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...