Ух, піймаєтесь! Аваков налякав паліїв спецоперацією

14:14 20.04

Після виявлення під час моніторингу нових осередків підпалів у Чорнобильській зоні, була створена спеціальна група МВС, а Національна гвардія України почала антидиверсійну спецоперацію з виявлення паліїв. Штрафом вже не обійдуться.

Ух, піймаєтесь! Аваков налякав паліїв спецоперацією

Про це у Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

За його словами, суха зима (рівень води в екосистемі пішов вниз на 1,5-2 метра), легко вразлива для пожежі лісова, особливо хвойна, підстилка, а також висохлі торфовища – все це гарна можливість для негідників і провокаторів. Але влада вживає заходи.

Звичайно, поліція вже займається інцидентами. Створив спеціальну групу МВС, Нацгвардія почала антидиверсійну операцію в лісі… але які ж негідники… тисячі наших не сплять на пожежі цілодобово, хапають пил і радіацію, а хтось з-за рогу… ух піймаєтесь! А піймаєтесь точно! І штрафом вже не відбудетеся”, – зазначив Аваков.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, сьогодні у Зоні відчуження вже другий тиждень продовжується гасіння масштабної пожежі. За цей час вогонь знищив у Чорнобильській зоні тисячі гектарів дерев – тварини шукають їжу, від пожежі врятували двох білченят. Раніше пожежник зняв, як його команда проривалась на авто через вогонь, а  “Великий Київ” опублікував жахливі фото та відео пожежі в Чорнобильскій зоні, де знищені будинки, і кадри палаючого Чорнобиля з висоти пташиного польоту.

загрузка...

загрузка...