Чорне – то біле. У “Слузі народу” відкидають звинувачення у порушенні закону через партійні збори у КНУ

13:27 21.09

У “Слузі народу” називають безпідставним звинувачення у порушенні закону під час проведення передвиборчого з’їзду на території Київського національного університету ім. Шевченка. У пропрезидентській політсилі вважають, що нічого не порушували і агітації ніякої не було – вони просто зібрались, поговорили про майбутнє і розійшлись.

Чорне – то біле. У “Слузі народу” відкидають звинувачення у порушенні закону через партійні збори у КНУ

Про це говориться у заяві партії, оприлюдненій у Телеграм-каналі.

Про “зелений корпус” КНУ імені Шевченка. Жарт – дотепний, але звинувачення в порушеннях – безпідставне”, – говориться у повідомленні.

У “Слузі народу” кажуть, що захід у КНУ в неділю, 20 вересня, відбувався із дотриманням законодавства: як виборчого, так і освітнього: у дворі Червоного корпусу університету президент та представники партії розповідали про своє бачення розвитку Києва та презентували команду, яка здатна забезпечити цей розвиток.

Захід відбувся на частині відкритої території вишу вихідного дня, коли не здійснюється освітній процес, за відсутності викладачів і студентів. При цьому не використовувались жодні аудиторії або будівлі закладу освіти, його працівники не залучались до організації, а сцену було демонтовано і прибрано в неділю”, – діляться своїм баченням ситуації у пропрезидентській партії.

Там кажуть, що будь-яка агітація “не могла здійснюватися в принципі, оскільки згідно з положеннями Виборчого кодексу вона може з’явитися лише після появи відповідних суб’єктів виборчого процесу. Місцева організація партії стає суб’єктом після висування – а цей процес наразі триває”.

загрузка...

Читайте також: Гроші на вітер: Микола Тищенко витратив більше 1 млн грн на агітацію, але вибув з гонки за посаду мера Києва

Також у “Слузі народу” кивають на політичних опонентів, які “не раз проводили свої заходи на території вишів – на умовах оренди приміщень і без агітації студентів” і кажуть, що внутрішній дворик Червоного корпусу КНУ має бути публічно доступним, оскільки є частиною історії та культури Києва. Тому “Слуга народу» виступить з ініціативою, щоб ворота дворику були відчинені для всіх охочих принаймні у денний час.

Читайте також: Не змогли домовитись? Як “Слуги народу” опублікували різні списки

Нагадаємо, напередодні “Слуга народу” представила список кандидатів на вибори у Київраду.  Киян обурило, що збори, на яких відбувалось висування, проходили у внутрішньому дворику КНУ, з порушенням і закону, і статуту вишу, а фотошопери перефарбували будівлю КНУ у зелений колір.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...