Чергова пожежа в пансіонаті для літніх людей: власник мав усунути 42 порушення

Автор: Марія Супрун
11:57 12.03

Сьогодні у приватному пансіонаті для літніх людей «Срібний вік. Еліт», що знаходиться за адресою: вул. Лісозахисна, 11-Б, сталася пожежа. На щастя, цього разу постраждалих немає. Але у лютому цей заклад перевірявся – тут було виявлено 42 порушення правил пожежної безпеки. 

Чергова пожежа в пансіонаті для літніх людей: власник мав усунути 42 порушення

Як повідомляє КМДА, власнику дали місячний термін на усунення порушень (перевірка проводилась з 4 до 17 лютого). 

За фактом сьогоднішньої пожежі поліція відкрила кримінальне провадження.

ТОВ «Срібний вік. Еліт» зареєстровано в Дарницькому районі. Районна державна адміністрація неодноразово зверталася до закладу з проханням внести дані до реєстру надавачів соціальних послуг. Проте суб’єкт здійснення діяльності на це ніяк не відреагував. На жаль, відповідальність за невнесення даних до реєстру не передбачена.

В КМДА звернулись до всіх власників приватних пансіонатів для людей літнього віку з проханням усунути всі недоліки, які були виявлені у лютому цього року під час позапланових перевірок. Тоді виявили 33 приватні пансіонати для літніх людей та реабілітаційні центри. 

Нагадаємо, в Києві пожежа в будинку для літніх людей спалахнула сьогодні о 05:51. На момент загоряння в будівлі перебувало 65 осіб. Рятувальникам вдалось швидко ліквідувати вогонь. Цього разу ніхто не постраждав, але в січні страшна трагедія сталася в Харкові – під час пожежі загинули десятки літніх людей.

Великий Київ у Google News

підписатися