У Києві перевіряють «пансіонати» для людей похилого віку – вже 9 кримінальних справ

Автор: Марія Супрун
12:35 29.01

У Києві тривають перевірки приватних «пансіонатів» для людей похилого віку. Кримінальні справи вже порушили щодо дев’яти таких закладів.

У Києві перевіряють «пансіонати» для людей похилого віку – вже 9 кримінальних справ

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

Після трагедії, що сталася у Харкові, дали доручення перевірити, чи працюють у Києві подібні приватні заклади для людей похилого віку. Міжвідомчі робочі групи, до яких увійшли представники поліції, ДСНС та КМДА, на сьогодні виявили в столиці 33 приватні, так звані «пансіонати для літніх людей» та реабілітаційні центри. Стосовно 9 з них вже відкрили кримінальні провадження. І перевірки в столиці тривають”, – повідомив Кличко.

Він зазначив, що сьогодні міська влада фактично не може впливати на діяльність таких приватних установ. Оскільки законодавчо це питання не врегульовано.

Я закликаю депутатів Верховної Ради, Кабінет Міністрів, прискорити розробку і впровадження норм та критеріїв надання послуг такими закладами, щоб був законодавчий контроль за їх діяльністю”, – додав мер.

Нагадаємо, після трагедії у Харкові, де у нелегальному будинку для літніх людей згоріли 15 осіб, в Україні планують відкрити ринок справедливих соціальних послуг. 

Великий Київ у Google News

підписатися