Черга до столичного крематорію, Київ – на порозі червоної зони, зростання тарифів на проїзд – найбільш резонансні новини дня

Автор: Любава Лисичкіна
22:47 20.10

Зростання кількості випадків коронавірусу та вражаюча статистика останніх днів змушує звертати увагу на інформацію щодо ситуації у місті. Звістки про черги до крематорію та ймовірність червоної зони не могли оминути киян. Як і поява офіційної заяви щодо зростання цін на проїзд у громадському транспорті.

Черга до столичного крематорію, Київ – на порозі червоної зони, зростання тарифів на проїзд – найбільш резонансні новини дня

У Києві катафалки з померлими від COVID по дві години простоюють в чергах – Радуцький

Як заявив голова комітету з питань здоров’я Михайло Радуцький,  статистика – невтішна.

“Україна наразі є другою, на жаль, зверху, за кількістю померлих. На сьогоднішій день, 436 людей померли за добу. Позаминула доба – більше 500 людей. Черга до київського крематорію сьогодні з катафалків складає близько 2 годин”,– заявив він. 

Київ – на порозі червоної зони. Кличко звернувся до тих, хто хоче “шастать”

В Києві кількість нових випадків коронавірусу, госпіталізацій та смертей кожного дня зростає. Більшість госпіталізованих – не вакциновані. Водночас, люди побоюються локдауну. Тож мер столиці Віталій Кличко звернувся до мешканців міста.

За його словами, ліжка в столичних лікарнях стрімко заповнюються. 98% госпіталізованих до лікарень — не щеплені. І помирають, в абсолютній переважності, не вакциновані пацієнти. Київ – на порозі червоної зони.

“Я закликаю киян і всіх українців іти й щеплюватися. Вакцина є. Пункти вакцинації працюють. Тому не слухайте дику пропаганду антивакцинаторів! Я розумію, що моє звернення для частини людей — непопулярне. Але найважливіше для мене —зберегти здоров’я і життя киян! Не допустити колапсу медичної системи, яка може не впоратися з надто великою кількістю хворих. Як це було в деяких країнах під час минулих хвиль коронавірусу. Пам’ятайте: вірус блокує повноцінне життя. І вибір у нас невеликий: або вакцинація, або — ізоляція! Обирайте здоров‘я і життя — своє, своїх близьких, друзів та тих, хто поруч!”, – написав Віталій Кличко.

Офіційно! Київ підвищить тарифи на проїзд в громадському транспорті

Столиця готується до підвищення тарифів на проїзд у комунальному громадському транспорті заради його стабільної роботи. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Це – непопулярний крок, на який ми вимушені піти заради збереження стабільної роботи комунальних підприємств-перевізників. Сьогодні, в умовах підвищення тарифів на енергоносії, залишити вартість проїзду на існуючому рівні означає: загнати перевізників у боргові ями, а згодом і паралізувати роботу транспортних підприємств. Саме тому ми вимушені розпочати процедуру з підвищення тарифу», – пояснив Поворозник.

За його словами, наразі очікують пропозиції від комунальних підприємств щодо економічного обґрунтування тарифу. Після цього буде сформована обґрунтована вартість проїзду, і пропозиція буде подана на обговорення громадськості.

 

Великий Київ у Google News

підписатися