Київ – на порозі червоної зони. Кличко звернувся до тих, хто хоче “шастать”

Автор: Марія Супрун
15:15 20.10

В Києві кількість нових випадків коронавірусу, госпіталізацій та смертей кожного дня зростає. Більшість госпіталізованих – не вакциновані. Водночас, люди побоюються локдауну. Тож мер столиці Віталій Кличко звернувся до мешканців міста.

Київ – на порозі червоної зони. Кличко звернувся до тих, хто хоче “шастать”

Звернення він опублікував у своєму Telegram-каналі та додав фото з написом “Хочешь шастать? Вакцинуйся!”.

За його словами, ліжка в столичних лікарнях стрімко заповнюються. 98% госпіталізованих до лікарень — не щеплені. І помирають, в абсолютній переважності, не вакциновані пацієнти. Київ – на порозі червоної зони.

“Я закликаю киян і всіх українців іти й щеплюватися. Вакцина є. Пункти вакцинації працюють. Тому не слухайте дику пропаганду антивакцинаторів! Я розумію, що моє звернення для частини людей — непопулярне. Але найважливіше для мене —зберегти здоров’я і життя киян! Не допустити колапсу медичної системи, яка може не впоратися з надто великою кількістю хворих. Як це було в деяких країнах під час минулих хвиль коронавірусу. Пам’ятайте: вірус блокує повноцінне життя. І вибір у нас невеликий: або вакцинація, або — ізоляція! Обирайте здоров‘я і життя — своє, своїх близьких, друзів та тих, хто поруч!”, – написав Віталій Кличко.

Зазначимо, що мемом Кличка тогорічного локдауну був “Досить шастать”. З таким закликом він просив жителів столиці дотримуватися обмеження і без потреби не виходити з дому. Після послаблень карантину він надів нову круту маску – “Шастай обережно”. І ось тепер новий заклик – “Хочешь шастать? Вакцинуйся!”.

Нагадаємо, у Києві катафалки з померлими від COVID по дві години простоюють в чергах до крематорію.

Великий Київ у Google News

підписатися