Офіційно! Київ підвищить тарифи на проїзд в громадському транспорті

Автор: Марія Супрун
16:42 20.10

Столиця готується до підвищення тарифів на проїзд у комунальному громадському транспорті заради його стабільної роботи.

Офіційно! Київ підвищить тарифи на проїзд в громадському транспорті

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Це – непопулярний крок, на який ми вимушені піти заради збереження стабільної роботи комунальних підприємств-перевізників. Сьогодні, в умовах підвищення тарифів на енергоносії, залишити вартість проїзду на існуючому рівні означає: загнати перевізників у боргові ями, а згодом і паралізувати роботу транспортних підприємств. Саме тому ми вимушені розпочати процедуру з підвищення тарифу», – пояснив Поворозник.

За його словами, наразі очікують пропозиції від комунальних підприємств щодо економічного обґрунтування тарифу. Після цього буде сформована обґрунтована вартість проїзду, і пропозиція буде подана на обговорення громадськості.

«Ми якомога довше відтерміновували момент підвищення вартості проїзду. Сьогодні ж, коли місто вжило заходів, щоб не підвищувати тариф на теплоносій для населення, а компенсувати різницю за рахунок місцевого бюджету, збільшувати фінансування на і так дотаційний громадський транспорт просто неможливо. Такий крок може спричинити недофінансування міських програм, які є критично важливими для багатьох киян», – підкреслив Поворозник.

Він окремо зазначив, що при цьому столиця зберігає всі наявні пільги на проїзд для киян. Термінів, коли саме відбудеться підвищення, не називають.

Нагадаємо, перевірки перевізників тривають: з вулиць Києва приберуть 172 нелегальні маршрутки.

Великий Київ у Google News

підписатися